• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • red style
  • green style
  • yellow style
  • orange style
  • grey style
Elnöki köszöntő

elnoki

Kedves Kolléga!

Közeleg az év vége, ennek csalhatatlan jele, hogy egy-két boltban már megjelentek a karácsonyi dekorációk („nem lehet elég korán kezdeni” jeligére). A december előtti utolsó Hírlevelünkben még nem engedünk az ünnepi hangulat csábításának, és ezért inkább szakmai, illetve Egyesületünk életével kapcsolatos kérdésekkel foglalkozunk.

Beszámolunk például a folyó hó elején (szerintünk) nagy sikerrel megtartott 39. BEMSZ szakkonferenciáról, illetve olvashattok egy cikket a munkacsoporti működés jegyében Egyesületünk nevében ilyen formán elvégzett jogszabály-tervezet véleményezésének tapasztalatairól. Az év végére tekintettel ismételt figyelemfelhívást olvashattok a CPE jelentésekkel kapcsolatos feladatokról.

Külön is fel szeretném hívni figyelmeteket arra a cikkre, ami egy új, kizárólag BEMSZ tagok számára nyitva álló pályázati lehetőséget ismertet, és amelynek célja, hogy az oktatásokat nehezen finanszírozó kollégák számára is nyíljon lehetőség az azokon való részvételre. Ha már az oktatásokat említem: elkészült a 2019-es gyakorlati szemináriumi oktatási tematika (immár az új 6 szekció mindegyikére vonatkozóan), melyeket Miskolczi Tamás, az ETK Zrt. elnöke ismerteti.

Hírlevelünket – nyugodtan mondhatom, hogy immár hagyományosan – idegen nyelvű, társzervezeteink hírleveleiből ollózott szakmai cikkekkel, illetve a közeljövő oktatási és egyéb rendezvényeire vonatkozó figyelemfelhívással zárjuk.

Jó böngészést és olvasást, valamint – a következő találkozásunkig – eredményes munkát és jó egészséget kívánok!

Üdvözlettel,


Dr. Gajdos Márton CIA, CISA
a BEMSZ Elnöke

 

vilagkonf

globconn


KAPCSOLAT

Belső Ellenőrök Magyarországi Közhasznú Szervezete honlapja

BEMSZ titkárság - 1149 Budapest, Angol u. 34. - Telefon: 336-1505 - E-mail: titkarsag@iia.hu - Titkárságvezető: Miskolczi Judit

SzerkesztőségETK Szolgáltató zRt. 
Üzemeltetés:  MAZE Kft.

Facebook oldalhttps://www.facebook.com/BEMSZ

Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató

TAGSÁG

Tudjon meg többet a tagságról!